top of page

Hakkımızda

Membratek Membran Yapılar San. ve Tic. Ltd. Şti., günümüz mimari yaklaşımlarının en yaratıcı uygulamalarından biri olan "Asma germe membran yapılar ve konstrüksiyonlar" konusunda faaliyet göstermektedir. Membratek ’u mimari membran konusunda tercih edilir kılan en önemli farklılık, tasarımdan uygulamaya dek uzanan anahtar teslim çözüm yaklaşımıdır. Bu yaklaşımı, uygulamalar sırasında edinilen deneyim kadar, akademik çalışmalarla da zenginleştiren Membratek, yurtiçinde ve yurtdışında, birbirinden başarılı bir çok projeye imza atmıştır.
 


Hızlı, profesyonel ve yaratıcı ekip, günümüz ihtiyaçlarına tam uyumlu teknolojik altyapı, yüksek üretim kapasitesi, spesifik makina parkı ve müşterilerden alınan heyecan verici geri bildirimler, Membratek’un rotasını, sektörümüzde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en iyi firmalarından biri olmak şeklinde değiştirmesine sebep olmuştur.
 


Faaliyetlerin uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirilmesinin garantisi olan ISO 9001 Belgesi ve çalışma prensipleriyle, inşaat sektörünün en seçkin firmalarının çözüm ortağı olmayı başaran Membratek, ihracat hacmi ile de ülkemiz ekonomisine ölçülemez bir itibar ve ekonomik katkı sağlamaktadır.

Asset 3_4x.png
eskiz-asma-e1562333273513-blackwhite.jpg
bottom of page